Ostudele alates 50 € on transport Eesti pakiautomaatidesse tasuta. Loe lähemalt siit!

Transport

Tööpäeviti proovime kõik enne kella 17:00 tehtud tellimused teele panna tellimusega samal päeval. Võimalusel paneme tellimusi teele ka nädalavahetustel, et kõik tellimused võimalikult kiiresti teieni jõuaks. Meie transpordipartneriteks on Smartpost, Omniva ja DPD.

Ostudele alates 50 € on transport Eesti pakiautomaatidesse tasuta. Pärast tellimuse edukat tasumist on tarneaeg 1-3 tööpäeva. Tööpäeviti enne kella 17:00 tehtud tellimused saab üldjuhul kätte juba järgmisel päeval.

Smartpost

Smartpost

Alla 50€ ostude korral on Smartpostiga saatmise hind 2,50 €.

Omniva

Omniva

Alla 50 € ostude korral on Omnivaga saatmise hind 2,94 €.

DPD

DPD

Alla 50 € ostude korral on DPD-ga saatmise hind 2,40 €.

Ostudele alates 100 € on transport Soome pakiautomaatidesse tasuta. Pärast tellimuse edukat tasumist on eeldatav tarneaeg Helsingisse 1-3 tööpäeva ja mujale Soome 3-5 tööpäeva.

Smartpost

Smartpost

Alla 100 € ostude korral on Smartpostiga saatmise hind 10 €.

Ostudele alates 100 € on transport Läti pakiautomaatidesse tasuta. Pärast tellimuse edukat tasumist on eeldatav tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Omniva

Omniva

Alla 100 € ostude korral on Omnivaga saatmise hind 7,50 €.

DPD

DPD

Alla 100 € ostude korral on DPD-ga saatmise hind 5 €.

Ostudele alates 100 € on transport Leedu pakiautomaatidesse tasuta. Pärast tellimuse edukat tasumist on eeldatav tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Omniva

Omniva

Alla 100 € ostude korral on Omnivaga saatmise hind 8,40 €.

DPD

DPD

Alla 100 € ostude korral on DPD-ga saatmise hind 6 €.

Paki kättesaamine pakiautomaadist

Niipea kui pakk jõuab sihtkoha pakiautomaati, saadetakse paki saaja mobiiltelefonile SMS-teade, kus on kogu vajalik info paki kättesaamiseks. Automaadi juures pole vaja teha muud kui sisestada puutetundlikul ekraanil SMSis sisaldunud uksekood – selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes! Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates mobiiltelefonile uksekoodi saatmisest.

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.