Ostudele alates 50 € on transport Eesti pakiautomaatidesse tasuta. Loe lähemalt siit!

Diesel DL0115 01X 51 unisex päikeseprillid

45,00 

Diesel DL0115 01X 51 unisex päikeseprillid on stiilsed ja väga kvaliteetsed. Korralik mustast plastikust täisraam koos siniste prilliklaasidega on modernne ja elegantne. Viimase lihvi välimusele annab teksast riba sangadel. Tegu peegelklaasidega ning kaitsevad 100% UVA ja UVB kiirgusest. Kaasa tuleb Diesel prillitoos ja lapp.

Ainult 2 laos

  
Diesel DL0115 01X 51

Diesel DL0115 01X 51 unisex päikeseprillid on stiilsed ja väga kvaliteetsed. Valikus on mustat plastikust täisraamiga päikeseprillid koos siniste peegelklaasidega. Viimase lihvi välimusele annab teksast riba sangadel. Prilliklaasid blokeerivad 100% UVA ja UVB kiirgusest.

Diesel

Renzo Rosso lõi Diesel brändi aastal 1978. Brändi nimeks sai Diesel, sest see on lihtne ja häältatakse samamoodi peaaegu kõikjal. Diesel on üks innovatiivsemaid brände maailmas. Päikeseprillid on väike, aga võimas detail ning Diesel ei alahinda nende mõju. Valige kaasaegsete materjalidega uuesti sündinud arhailiste ja moekate detailidega siledate päikeseprillide vahel. Raami kujud ulatuvad julgest ajatuni ning on alati kütkestavad.

Prilliraami-laius

Prilliraami laius 139mm
Prillisanga-pikkus

Prillisanga pikkus 140mm
Prilliklaasi-kõrgus-laius

Prilliklaasi kõrgus 43mm ja laius 51mm
Nina-laius

Nina laius 20mm

Bränd

Prilliklaasi kõrgus

Prilliklaasi laius

Prilliklaasi materjal

Prilliklaasi värv

Prilliraami laius

Prillisanga pikkus

Prilliraami materjal

Prilliraami värv

Nina laius

Kaitse

Filtri kategooria

Sugu

,

Tootekood: DL0115-01X Kategooriad: , ,
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.