Ostudele alates 50 € on transport Eesti pakiautomaatidesse tasuta. Loe lähemalt siit!

Diesel DL0102 55Z 58 naiste päikeseprillid

45,00 

Diesel DL0102 55Z 58 naiste päikeseprillid on stiilsed ja väga kvaliteetsed. Korralik pruunikirju plastikust täisraam koos pruuni prilliklaasidega on modernne ja elegantne. Viimase lihvi välimusele annab teksast riba sangadel. Tegu hajuva tooniga klaasidega ning kaitsevad 100% UVA ja UVB kiirgusest. Kaasa tuleb Diesel prillitoos ja lapp.

Ainult 2 laos

  
Diesel DL0102 55Z 58

Diesel DL0102 55Z 58 naiste päikeseprillid on stiilsed ja väga kvaliteetsed. Valikus on pruunikirju plastikust täisraamiga päikeseprillid koos pruunide klaasidega. Viimase lihvi välimusele annab teksast riba sangadel. Prilliklaasid blokeerivad 100% UVA ja UVB kiirgusest.

Diesel

Renzo Rosso lõi Diesel brändi aastal 1978. Brändi nimeks sai Diesel, sest see on lihtne ja häältatakse samamoodi peaaegu kõikjal. Diesel on üks innovatiivsemaid brände maailmas. Päikeseprillid on väike, aga võimas detail ning Diesel ei alahinda nende mõju. Valige kaasaegsete materjalidega uuesti sündinud arhailiste ja moekate detailidega siledate päikeseprillide vahel. Raami kujud ulatuvad julgest ajatuni ning on alati kütkestavad.

Prilliraami-laius

Prilliraami laius 142mm
Prillisanga-pikkus

Prillisanga pikkus 140mm
Prilliklaasi-kõrgus-laius

Prilliklaasi kõrgus 44mm ja laius 58mm
Nina-laius

Nina laius 15mm

Bränd

Prilliklaasi kõrgus

Prilliklaasi laius

Prilliklaasi materjal

Prilliklaasi värv

Prilliraami laius

Prillisanga pikkus

Prilliraami materjal

Prilliraami värv

Nina laius

Kaitse

Filtri kategooria

Sugu

Tootekood: DL0102-55Z Kategooriad: ,
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.