Ostudele alates 50 € on transport Eesti pakiautomaatidesse tasuta. Loe lähemalt siit!

Megir Square Chrono M041 meeste käekell

57,50 

Megir Square Chrono M041 käekell on stiilne ja kvaliteetne, ning erineb teistest oma kandilise vormi poolest. Klassikaline must nahkrihm koos kandilise hõbeda korpuse ja musta sihverplaadiga näeb välja elegantne ja eriline. Käekellal on lisaks kuupäevanäidik ja stopperi funktisoon.

Laos

Megir Square Chrono M041

Megir Square Chrono M041 käekell on stiilne ja kvaliteetne, ning erineb teistest oma kandilise vormi poolest. Vahest on hea üldsusest natuke erineda ja samas täidab ta kõik klassikalise ümmarguse kella ülesanded. Valikus on must nahkrihm ja sihverplaat koos roostevabast terasest koprusega. Tegu on kronograaf tüüpi käekellaga, ehk saab kasutada ka stopperina. Lisaks leiab kellalt veel ka kuupäevanäidiku. Kõiki kella funktsioone juhib Quartz mehhanism.

Bränd

Megiri käekellad on väga kvaliteetsed ja näevad head välja. Lisaks sellele on neil soodne hind. Kui kõik see kokku panna, siis saate toote, mida me julgelt soovitame ja mis teile tõenäoliselt väga meeldib. Lõpetuseks mainime ära nende tegevusfilosoofia, mille järgi käib kogu töö – “Püüelda täiusliku kvaliteedi poole, et luua väärtust klientidele”.

Bränd

Kella diameeter

Rihma laius

Rihma materjal

Rihma värv

Korpuse värv

Sihverplaadi värv

Veekindlus

Lisad

,

Sugu

Tootekood: M041 Kategooriad: ,
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.