Ostudele alates 50 € on transport Eesti pakiautomaatidesse tasuta. Loe lähemalt siit!

TIMEX Expedition Scout T49962BK meeste käekell

89,00 

TIMEX Expedition Scout T49962BK meeste käekell on seikluslik ja väga kvaliteetne. Vastupidav must tekstiilist rihm koos hõbedase korpuse ja musta sihverplaadiga on loodud karmidesse tingimustesse. Käekellal on kuupäevanäidik. Erilise funktsoonina on Indiglo taustvalgus. Kell tuleb koos Timex kellakarbiga.

Ainult 1 laos

TIMEX Expedition Scout T49962BK

TIMEX Expedition Scout T49962BK meeste käekell on seikluslik ja väga kvaliteetne. Valikus on hõbedane korpus koos musta vastupidava tekstiilist rihma ja musta sihverplaadiga. Kellal on kuupäevanäidik. Eriliseks teeb kella Indiglo funktsioon, kus kella nupuvajutusel helendab sihverplaadi elektroluminestsentspaneel taustvalgusena. Tänu sellele on teil võimalik kella näha ka kõige pimedamates tingimustes. Kõiki kella funktsioone juhib kvaliteetne Quartz mehhanism. Kell tuleb koos Timex kellakarbiga.

TIMEX

Olles üks maailma suurim kvaliteetsete käekellade tootja, siis tuntakse TIMEX käekellasid nende usaldusväärsuse ja kvaliteedi pärast. Ükskõik millise mudeli puhul võid kindel olla pikas elueas ja täpsuses. TIMEX käekellad on meistriteosed ning nende eksklusiivne ja elegantne kujundus ei jää märkamatuks.

Bränd

Kella diameeter

Rihma laius

Rihma materjal

Rihma värv

Korpuse värv

Sihverplaadi värv

Veekindlus

Lisad

,

Sugu

Tootekood: T49962BK Kategooriad: ,
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.