Ostudele alates 50 € on transport Eesti pakiautomaatidesse tasuta. Loe lähemalt siit!

TIMEX Expedition Scout Chrono TW4B04200 meeste käekell

99,00 

TIMEX Expedition Scout Chrono TW4B04200 meeste käekell on seikluslik ja väga kvaliteetne. Vastupidav must nahast rihm koos musta roostevabast terasest korpuse ja sinise sihverplaadiga on loodud karmidesse tingimustesse. Kellal on kuupäevanäidik ja stopperi funktsioon. Erilise funktsoonina on Indiglo taustvalgus. Kell tuleb koos Timex kellakarbiga.

Ainult 1 laos

TIMEX Expedition Scout Chrono TW4B04200

TIMEX Expedition Scout Chrono TW4B04200 meeste käekell on seikluslik ja väga kvaliteetne. Tegu on kronograaf tüüpi käekellaga, ehk saab kasutada ka stopperina. Lisaks on kellal kuupäevanäidik. Eriliseks teeb kella Indiglo funktsioon, kus kella nupuvajutusel helendab sihverplaadi elektroluminestsentspaneel taustvalgusena. Tänu sellele on teil võimalik kella näha ka kõige pimedamates tingimustes. Kõiki kella funktsioone juhib kvaliteetne Quartz mehhanism. Kell tuleb koos Timex kellakarbiga.

TIMEX

Olles üks maailma suurim kvaliteetsete käekellade tootja, siis tuntakse TIMEX käekellasid nende usaldusväärsuse ja kvaliteedi pärast. Ükskõik millise mudeli puhul võid kindel olla pikas elueas ja täpsuses. TIMEX käekellad on meistriteosed ning nende eksklusiivne ja elegantne kujundus ei jää märkamatuks.

Bränd

Kella diameeter

Rihma laius

Korpuse kõrgus

Rihma materjal

Rihma värv

Korpuse värv

Sihverplaadi värv

Veekindlus

Lisad

, ,

Sugu

Tootekood: TW4B04200 Kategooriad: ,
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.